PT035TN23 V.3

| Panel Modeli | PT035TN23 V.3 |
|---|---|
| Panel Markası | CHIMEI INNOLUX |
| Açıklama | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Panel Tipi | a-Si TFT-LCD |
| PT035TN23 V.3 Fiyat | Fiyat ve Teslimat Süresi İste |
| Ekran modu | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktif Alan | 70.08×52.56 mm |
| Yüzey | Hard coating |
| Kontrast Oranı | 500:1 (Typ.) |
| Ekran Renkleri | 262K (6-bit) |
| Tepki Süresi | 9/16 (Typ.)(Tr/Td) |
| Görüş açısı | 65/65/50/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Sıklık | 60Hz |
| Lamba Tipi | WLED |
LCDs-Screen.com CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.3'in özel stoklama distribütörüdür.
CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.3 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.3 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.3 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com PT035TN23 V.3 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.3 yeni & Orijinal stok LCDs-Screen.com'te mevcuttur, aynı gün ücretsiz gemi maliyeti ile nakliye.
CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.3 pdf veri sayfası için ya da CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.3 ya da diğer CHIMEI INNOLUX LCD detaylı spesifikasyonları için lütfen Bize e-posta gönder, Bir tane vermekten mutluluk duyarız.
LCDs-Screen.com PT035TN23 V.3 distribütöründen bir teklif talep edin. Bize e-posta gönder: [email protected]
"PT035TN23 V.3" için ilgili anahtar kelimeler
- CHIMEI INNOLUX PT035TN23 V.3
- PT035TN23 V.3 veri sayfası
- PT035TN23 V.3 resmi
- PT035TN23 V.3 fiyatı
- PT035TN23 V.3 distribütörü
